| deiuuX a întrebat:

happy
As vrea sa stiu si eu de ce laptopul meu -Acer Aspire 5742ZG- se stinge brusc! Nu apare nimic sa ma avertizeze...Imi puteti spune cauza si cum pot sa-l repar?
Va sunt recunoscatoare daca puteti sa ma ajutati! :*

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Defect hardware. Daca e in garantie mergi cu el la serviceul care face garantii, daca nu mergi tot la ei sau la alt service de incredere.

2 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Du-te la cineva in care ai incredere sa ti-l faca ca daca te duci prin oras pe la aia sa ti-l faca iti ia piese din elbig grin

| deiuuX explică (pentru y0nutz3ly):

Si din ce cauza poate fi?