| Erika120192 a întrebat:

Buna happy
As vrea si eu multe statusuri, idei sau chiar tutorialuri despre ce sa imi pun la hi5 la rubrica despre mine! As vrea sa imi fac un profil "la moda" sa fie super si asta se va intampla numai cu ajutorul vostruwinking
Ma puteti ajuta?
Ms Anticipat :*

1 răspuns:
| ZumZz a răspuns:

Pai eu zic...sa iti faci cont pe hi5 cum te reprezinta pe tine nu trebuie sa fie neaparat ''la moda''

uite hi5`u meu http://aqua-marine96.hi5.com poate iti vin cateva idei ...eu de exemplu am la ''despre mine'' un fel de reclama la contul meu de pe youtube;) succes