| R3DszZz a întrebat:

As vrea si eu sa intru pe chat si nu merge. Am contul de cateva zile. Ma gandeam poate trebuie sa astept, am asteptam. Nu imi apare acolo sa scriu. De ce oare? Asa este chat-ul? Cum trebuie sa fac sa mearga? Va rog ajutati-ma! Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| DidudicaDi a răspuns:

Asteapta mai mult dupa 3 luni ce tiai facut contul te lasa asa am facut si eu

3 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Funda?

| kicku_4582 a răspuns:

In primul rand ca sa scrii pe un chat la cine de ex un mess sau pe TPU la ce adresa te referi fii mai explicita

| aLyN_4462 a răspuns:

Daca vrei iti arat eu cu team viewer fiecare pas