| TasieSimona a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care este ora la care pleaca ultimul maxi-taxi din Ghencea spre Magurele. Mentionez ca pe mine ma intereseaza sa ajung pe Soseaua Bucuresti-Magurele, prin urmare pot sa iau din Ghencea oricare din cele 4 maxi-taxi ( Magurele, Varteju,Darasti, Progresu)

Răspuns Câştigător
| jasminenoir a răspuns:

Pardon, ultimul maxi e la 10 fara 10, fara 15. Am gresit, scuzebig grin

2 răspunsuri:
| jasminenoir a răspuns:

Ultimul maxi este pe la vreo 9 fara 10, fara 15. Atunci pleaca din Ghencea. Si, mai e pe la 10 si 20 si 30 autobuz din ala 427 sau 453 si ambele merg spre Magurele. Sper ca te-am ajutat :d

| TasieSimona explică (pentru jasminenoir):

Multumesc frumos. de ratb stiu ca am luat programul dar de maxi-taxi daca ma duc la ghiseu sa intreb le "deranjez" pe doamnele de acolo din treaba( cafea, mancare) si imi raspund sictirite.

| jasminenoir a răspuns (pentru jasminenoir):

Pardon, ultimul maxi e la 10 fara 10, fara 15. Am gresit, scuzebig grin