| CaTaLiNuTzZa_5744 a întrebat:

Buna astazi este ziua mea voi ce imi recomandati sa fac?big grininafara de petrecere...Cu prieteni nu cu tort si toate astea:d

Răspuns Câştigător
| Otilikaa a răspuns:

Buna! In primul rind La Multi Ani! eu iti recomand sa pleci impreuna cu prietenii tai sa mancati undeva apoi puteti pleca sa va distrsti undeva deexemplu al bowling sau ceva de felu.eu asa fac mereu.si inca o data La Multi Ani

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Gangbangwinking daca nu esti minora

| TootydeCool a răspuns:

Buna la multi ani
1.ai pute sa mergi undeva cu parintii
2.sa mergi la cumparaturi
3.la mecdonals
4. unde doresti tu

| Joannaa a răspuns:

Buna,la multi ani! eu iti propun sa mergi cu cele mai bune prietene la un film sau la mallwinking

| Sorana087 a răspuns:

La multi ani!:*
Pai ai putea sa le faci cinstehee hee...sa iesiti undeva in orastongue

| CaTaLiNuTzZa_5744 explică:

Multumesc de uraribig grin