| AndreyBlackJack a întrebat:

Ce trebuie sa contina dosarul pentru admiterea la liceu? Este ceva ce trebuie legalizat?

4 răspunsuri:
| BrokenAngel a răspuns:

La liceul unde am fost eu, doar certificatul de nastere l'am legalizat. Insa la alte licee, s-a cerut si legalizarea buletinului. Mergi si intreaba. Bafta! :*

| ManGoLine a răspuns:

Buna,eu tocmai m-am inscris, dosarul trebuie sa cuprinda:
Cerere tipizata(o vei primi de la liceu)(depinde de liceu, unele cer, altele nu)
Foia Matricola
Fisa medicala
Copie dupa certificatul de nastere(legalizata)
Copie dupa buletin(al tau-daca e cazul si al ambilor parinti).
Apropo, la ce liceu ai luat?

| Celldweller a răspuns:

Tocmai s-a inscris sora mea la liceu
Iti trebuie : foaia matricola, adeverinta cu notele, copie de pe certificatul de nastere legalizata, copie de pe buletinul tau si fisa medicala, iar cand te duci la liceu sa te inscrii va trebui sa completezi o cererewinking Bafta

| IceMercurial a răspuns:

Din cate stiu eu, ala demult trebuia sa il predai... si astazi ar trebui sa il ridici de la secretariat