| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa contina dosarul pentru inscriirea la liceu?
FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dosarul trebuie sa contina :
-cererea de inscriere
-certificatul de nastere cartea de indentitate in copie legalizata
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la evaluarea nationala
-foaia matricola pentru clasele 5 - 8 (cu calculul mediei generale )
-fisa medicala

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Colors a răspuns:

Draga mea un dosar trebuie sa contina
*cererea de inscriere
*cartea de identitate (daca este cazul)
* certificatul de nastere, in copie legalizata;
*adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a;
* foaia matricola pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale);
* fisa medicala.

Iti urez mult succes!

| AnkaAncuta a răspuns:

Va multumesc mult, m-ati ajutat foarte mult cu informatiile pe care mi le-ai spus