| AndreyBlackJack a întrebat:

Ce trebuie sa contina dosarul pentru admiterea la liceu? Este ceva ce trebuie legalizat?

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

fisa matricola din clasele I-VIII, 2 copii dupa certificatul de nastere(doar 1 legalizata) atat mai retinbig grin

| oo4099 a răspuns:

Trebuie legalizate copiile de pe buletin si de pe certificatul de nastere.Dosarul trebuie sa cuprinda: foaia matricola pentru clasele 5-8(cu calculul mediei generale), cererea de inscriere, adeverinta cu notele si media generala obtinute la Ev.nationala din cls. a8-a si fisa medicala.