| Al000 a întrebat:

Cei care stati la camin in Bucuresti... Cat platiti lunar? Si ce conditii aveti? Voi veni in toamna la facultate si iau in calcul inchirierea unui apartament alaturi de 2 prietene. Dar, mai intai, as vrea sa aflu cateva pareri despre camine Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TeDrqq a răspuns:

Depinde si de locul caminului, in Fundeni este 240 de lei, camera spatioasa si cu baie proprie, fiind 2 persoane plateam 120 de lei, insa dezavantajul este ca este la marginea orasului.