| AndreeaCdr a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Peste 20 de zile voipleca la mare...Si as vrea o lista numerotate cu ce sa iau...costum de baie, sampon, etc.Tot ce se poate lua. Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Si eu plec peste 2 zile
Uite iti dau lista mea, exact ce am eu scris pe ea

-costum de baie
-creion de ochi, farduri
-pix si caiet(sa scriu in fiecare zi ce fac, sa scriu ceva daca ma plictisesc)
-carti de joc
-oja
-mp3
-reviste
-gel de dus
-pastile de cap, de masele, de febra
-colac
-pasta, periuta de dinti
-spuma de par
-prosoape pentru plaja
-crema de plaja
-incarcator telefon
-casti telefon
-papuci
-cleme, agrafe, elastice de par
-ochelari de soare
-perie de par
-aparat foto
-parfum, crema de corp
-sampon(daca nu am scris deja

Momentam cam atat, cand o sa le bag in bagaj poate o sa imi mai aduc aminte ceva
Distractie placuta:*

1 răspuns:
| simina a răspuns:

Ce crezi tu dar neaparat o crema cu protectie mare pentru ca sunt niste zile ucigatoare si nu cred ca vrei sa stai in spital, chiar nu e de gluma stiu ce zic sunt din constanta