| Baby001 a întrebat:

Peste 2 saptamani plec la mare si as vrea o lista cu ce ar trebui sa imi iau la mine. [ infara de haine si costum de baie ] Precizez ca am 12 ani. Fundaa :*

8 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Cea mai penala intrebare rolling on the floor)
Iti iei capul, mainile, corpul in general, niste bani, colac, aripioare (in caz de nu sti sa inoti), un aparat foto, un laptop, un telefon, geanta in care sa-ti tii hainele, ochelari de soare, pe cineva care sa te supravegheze.

App: Vezi ca apa e rece si murdara in unele zone.

| Ekcstsy a răspuns:

Papusile

| YahooMail a răspuns:

In primul rand: Nu trebuie sa iei multe si nefolositoare la tine. De ce? De exemplu: Iti iei 10 pungi de cipsuri, pe care le puteai cumpara si la mare.

Iti trebuie o sapca(este soare), Niste ochelari de soare (daca vrei) Si nu prea stiu. Ca restul o sa ia parintii tai.

Vacanta placutawinking

| YahooMail a răspuns:

Ma. De ce ai copiat de-aici? http://stil.acasa.ro/......-9084.html
Ce ai? Eu m-am chinuit sa raspund si tu ai venit cu copy-paste:|
Esti nesimtit/a

| oliviaa29 a răspuns:

Iti iei exact ce ai nevoie. Noi n-avem de unde sa stim ce ai si ce n-ai. Distractie placuta!

| dragosbengosul a răspuns:

Banii multi doar atat caci toate sunt scumpe; funda?

| Lavinia19 a răspuns:

Nimeni nu a spus de Crema pentru protectie solara. NU UITA!

| indiferentmusic a răspuns:

Am fost si eu la mare cand eram d e varsta ta si mi-am luat strictul necesar (Igiena: periuta/pasta de dinti; parfum(pentru barbatiwinking ) etc.
Distractie : niste bani, laptopul (daca ai) saltele, colaci, veste gonflabile etc.
La 12 ani ar cam trebui s a lasi parinti s a aleaga pentru tine pentru c a esti cam mic sa iei singur deciziile