| Adriana_8630 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine? am o programa se numeste,, photoInstrument" si cand fac pozele nu le pot salva ...cica trebuie sa o kumpar sau nu stiu ce...cine imi poate spune o programa ca aceasta fara sa o kumpar.sau ce sa fac la aceasta programa sa pot salva pozele gratis?

3 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Si eu l-am avut si tot asa im facea.
Nu ai ce-i face.;[
Cauta-ti altul mai bun.; D

| ankadella a răspuns:

Si eu il am :*.in cazul asta e o mica problemabatting eyelashes. daca ai photoscape dai la SCREEN CAPTURE si dai la capture window :*. si asa salvezi pozaa;batting eyelashes. lucrez cu programu asta d 2 ani si cu photoinnstrument de 1 an s ceva:*
funds?

| Teuta8941 a răspuns:

Am si eu programul acesta si nu ma lasa sa salvez. Uite cum faci: iti instalezi PhotoScape, dai in meniu la Screen Capture, pui casetuta aceea langa poza din PhotoInstrument, dai la Capture Full Screen, salvezi poza, apoi tai doar imaginea dorita. Bafta!