| ioanabold a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de mess si de facebook, si cand am dat la mess "Forgot your password" am vazut ca cel care mi-a spart parola a schimbat si intrebarile. Vreau sa va rog pe cei care aveti programe de spart parola, sa-mi aflati si mie parola va rog mult de tot si sa o scrieti aici(la raspunsuri). Id-ul meu este ioana.bold.Va rog mult de tot sa ma ajutati si dau fundabatting eyelashes!

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu ai ce sa-i mai faci, nu exista asemenea programe.

| Λndrei a răspuns:

N-ai cum sa aflii parole asa cu nu stiu ce programele jmjmecherase, nu's chiar asa tampiti aia de la Yahoo ca sa lase orice cocalar sa-ti afle contul.Probabil cineva a fost mai atent la tine cant te-ai logat...eu ce sa zic.

| Kathqn a răspuns:

Iti zic eu ...de unde sti ca tia spart parola. si eu am patit asa dar.nu era de la vreun program de spart parole! Este o greseala tehnica. asa mi-a facut si mie id al meu de mess. sa sti ca a durat vreau saptamana si mi-a mers. MULT SUCCSES! Funda?

| Rafadavid a răspuns:

Nu se mai poate afla parola. Ia-ti adio de la cont.

| ioanabold explică:

Ok, totul s-a rezolvat.Multumesc oricum pentru ajutor.

| costi_8504 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel a intrat cineva si acum mi-a spart parola si nu pot sa mai intrucryingcryingcryingcrying

| alincs a răspuns:

Keyloggerwinking