| Someoneeene a întrebat:

cineva tot imi aduce injurii pe facebook, cum as putea sa blochez contul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Pai ca sa ii fie sters contul de pe fb, trebuie sa fi hacker sa-i banezi contul. tongue de exemplu mie mi-a fost banat un cont de fb de catre un copil fara viata laughing

8 răspunsuri:
| Lumynyzza a răspuns:

Intri pe profilul persoanei dai la setari si raporteaza/blocheaza

| Lumynyzza a răspuns:

Setarile se afla in dreapta sub poza: coperta

| Crucified a răspuns:

Dar ce rezolvi daca-i dai block? de parca nu poate ala/aia sa-si faca alt cont si sa te injure din nou. oh go on

| Someoneeene explică (pentru Crucified):

Eu sunt minora, iar el nu, si vrdeau sa i se stearga contul de facebook, sau ceva ca la urmatoarea acuzatie sa i se blocheze. cat despre facutul unui alt cont, nu-i problema.

| Crucified a răspuns (pentru Someoneeene):

Mai fato block-ul de pe fecalebuci e ca ignoru de pe TPU, daca ii dai block lui ala el are acces in continuare pe cont, doar ca nu-i mai vezi tu contul si nici el pe al tau. Nu poti tu sa-i stergi contul, n-ai cum.

| Someoneeene explică (pentru Crucified):

sad eu stiu cum sa-l blochez sa nu-l mai vad, eu am intrebat sa vad daca merge

| Someoneeene explică (pentru Crucified):

Merci, mi-ai dat o idee. daca tot mi-ai dat ideea iti multumesc mult! e fratele tatalui meu ce a decedat nu cu mult timp in urma iar parintii mei sunt despartiti si a iesit un circ...

| Crucified a răspuns (pentru Someoneeene):

Cu placere happy big grin tongue

| Crucified a răspuns (pentru Someoneeene):

Pai ca sa ii fie sters contul de pe fb, trebuie sa fi hacker sa-i banezi contul. tongue de exemplu mie mi-a fost banat un cont de fb de catre un copil fara viata laughing