| alexya19 a întrebat:

Cn stie de ce imi apare in lista de mess numai id`urile?(nu imi apare cum i-am trecut eu si daca vreau sa schimb nu ma lasacrying )

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Reinsaleaza messu.
sau apasa ctrl+f

| Dominicc a răspuns:

Apasa de 2 ori combinatia mea.
si prima data arata toate id-urile
a 2-a oara arata pe cele onlinewinking

| kytty a răspuns:

Anomim combinatia ctrl+f nu are nici o treaba cu proxyestongue

iti arata toate id pe care le ai tu in lista, nu doar cele onlinewinking

| DeyCj a răspuns:

Păi nu ai editat profilurile persoanelor. Încearcă să dai click pe poza de la persoana respectivă şi selectează „contact details" apoi click pe opţiune şi în fereastra aia editează numele şi prenumele persoanei apoi confirmă cu save& close. poate merge.Succes

| ღKittyღ a răspuns:

Buna! nu stiu ce are...cred ca are virusi messu tau

| ღKittyღ a răspuns:

Nus tihcdas