| VampireCrisz a întrebat:

cum as putea sa traduc un text foarte bine din romana in franceza? este ceva translator foarte bun? am nevoie urgent dau funda!

4 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Domnul DICTIONAR e Sfant.

| Elliana534 a răspuns:

Nu nici unul de pe net nu e prea bun. Ar fi google translate dar mai bine le traduci tu cu dictionarul in fata si vb etc.

| MitroKta a răspuns:

Google Translate merge binisor daca il pui sa traduca fraze scurte, si daca te exprimi foarte bine.

| Verdant a răspuns:

Salut! Traducerile astea de pe Google Translate sau alte prostii, oricat de bune s-ar prezenta la descriere, cu download, cu nu stiu ce, nu sunt bune. Toate traduc gresit. Singura cale este sa platesti un traducator de pe internet sa iti traduca un text daca este foarte mare, daca este mic, cere si tu sfaturi prietenilor apropiati. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bye!