| Teo a întrebat:

Cum as putea scapa de virusul de pe Facebook? Ma enerveazaangry. Va rog ajutati-ma. Dau funda si vot.Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| wibi a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi windowsul pentru ca alta modalitate nu ai...si eu am avut aceeasi problema si mi-am schimbat windowsul iar acum merge...succes!

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti dezactivezi sau stergi contul, ca altfel nu poti.

| Ryuk751 a răspuns:

Multi spun ca este un virus pe facebook dar la mine nu a aparut.cum se manifesta virusul asta?

| Xlove64 a răspuns:

Ce virus?

| BeautifulAngel a răspuns:

Unde pe facebook ai gasit virusul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul meu > setarile contului > security settings > dezactivate your account

| AnonymousQ666 a răspuns:

Sthii cum se numesthe virusul? ca dupa aia' imi cam dau seamawinking