| KiiiiiiduuuxD a întrebat:

Cum imi pot afla codul paginii daca nu imi apare in link? Va roog, raspundeti repede. Dau funda :*

P.S. linkul e ceva gen faceboo.com / suntempustoaice

Răspuns Câştigător
| WhiteMoth a răspuns:

Cred ca atunci cand ai scris "codul paginii" te-ai referit la ID-ul ei.

Aici poti sa afli foarte simplu ID-ul paginii sau al profilului doar introducand adresa lor:
http://aflacumsa.ro/......-facebook/

Funda? :)

3 răspunsuri:
| Iahimder a răspuns:

Pentru a copia acea adresa te duci sus la bara de stare, cred ca se cheama, dai clic dreapta si apoi copy-paste... sper ca ai inteles

| Zuzu741 a răspuns:

Te duci sus lângă Minimize (acolo unde dai în bara programu) dai clik dreapta si iti apare BARA DE NAVIGARE sper ca ți-am fost de ajutorwinking daca nu ai inteles add: nevernever741 happy

| Zuzu741 a răspuns:

Bifezi bara de navigare scuze am uitat sa zic si asta