| Ciupiiiiiiii a întrebat:

cum imi pot afla parola de la id fara sa stiu intrebarile acelea va rog frumos.am nevoie urgentsad multumesc.

Răspuns Câştigător
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Pai ca sa-ti afli paroal la id. trebuie. sa trimiti un lick automat selectand comanada 'forget your password ' si vei primi un mail unde poti reseta parola.

8 răspunsuri:
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Nu poti sa iti afli parola doar daca stii intrebariile acelea...
Dar poti incerca pe yahoo.com si vezi ca exista moduri in care ti-o poti recupera - intrebare de siguranta, trimisa la alta adresa de mail etc.
Sper ca te-am ajutat

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum decat daca iti amintesti acele intrebari.
Singura solutie ar fi sa-ti faci un id nou...
O zi buna!

| djrobby a răspuns:

Pai daca mai ai alt email si l-ai setat ca adresa alternativa poti sa primesti acolo detalii cum sa resetezi parola, sau cu intrebarile. altfel nu prea ai cum!

| MeAndJustMe_8802 a răspuns:

Nu poti.Trebuie sa-ti aduci aminte parola ori intrebarile. Funda

| Didii29 a răspuns:

Nu potitongue

| Ellayboy a răspuns:

Din pacate nu poti...intrebarile alea doua tocmai de aceea sunt puse in caz ca ti-ai uitat parola, dar incearca sa iti amintesti ce ai raspuns, sau daca nu poate ca exista un program care sa sparga parola, desi nu stiu daca poti gasi asa ceva atat de usor...Bafta!

| Ciupiiiiiiii explică:

Nu am primti niciun mail.

| Alex_9218 a răspuns:

Salut!happy Imi pare rau dar...nu o poti afla decat daca nu ai o adresa de mail alternativa.altfel.trebuie sa-ti faci alta