| Ciupiiiiiiii a întrebat:

Cum pot bloca un videoclip de pe youtubesad? va rog frumos.am nevoie urgent. funda si vot.

6 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Bloca in sensul sa dispara de pe youtube? Daca e asa ai sub videoclip un buton cu un steag in care poti sa marchezi videoclipul ca fiind necorespunzator, iar tu va trebui sa alegi categoria la care crezi ca se incadreaza. Dar nu o sa dispara asa repede

| Cezar a răspuns:

Dai report, si iti scrii acolo motivul, dar sa il scrii in engleza!

| TM6524 a răspuns:

Depinde... Daca nu e al tau, dai la videoclip (in randul de optiuni like, dislike etc) si e si un stegulet (flag). Selecteaza motiv, da ok si se va bloca cat de repede.

| TM6524 a răspuns:

Daca e al tau, dai pe videoclipurile mele, selectezi videoclip si dai stergere (f simplu)tongue.

| TM6524 a răspuns:

Si funda:p?

| Ciupiiiiiiii explică:

Am facut ce ati zis voi. in cat timp va disparea?