| LoveForShania a întrebat:

Va rog frumos! Cine imi da si mie un program prin care pot schimba parola fara sa stiu intrebarile alea care imi da la,, Forgot Password"? Sau ceva prin care pot afla parola! Urgent! ( Fundita.)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce simti nevoia sa invadezi proprietatea altuia? Nu e deloc laudabil, nici macar apreciabil.

| euMILAN a răspuns:

NU EXISTA. nu va chinuiti... ce scoateti de pe net sunt doar virusi. si vezi ca mai sunt adresele alea de mail capcana care te pune sa trimiti id-ul la care vrei sa afli parola, si pe langa te pune sa trimiti si id-ul tau plus parola ...sa nu faceti niciodata prostia asta. aveti grijawinking