| mimiwewem a întrebat:

Bună, cum intru în cardul de memorie la nokia c5-03? mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Bibiuca a răspuns:

Eu am un Nokia C3...dar cred ca sistemul de accesare este la fel...intri in meniu,apoi selectezi,, APLICATII,, cand intrii in aplicatii cred ca o sa-ti apara,, FUNCTII SUPLIMENTARE,. Cand selectezi functiile suplimentare gasesti CARD DE MEMORIE.La mine asa este. Sper ca te-am ajutat Fundita daca e asa?happy

1 răspuns:
| marysboy10 a răspuns:

Inti in meniu dai la aplicati pe urma unde scrie birou dupa aia mngr.fisiere si iti arata cartela memorie sau memorie telefon