| MonyMoniq a întrebat:

cum pot sparge parola de la facebook? Vreau sa intru pe facebook-ul prietenului meu..pls.

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Jita proasta...

| laurentiu80 a răspuns:

Cu ciocanul laughing.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te inseala "iubi" si vrei sa vezi cu cine?

| ywar a răspuns:

Esti bolnava fata draga. Esti foarte bolnava si boala asta are un nume:Gelozie. Am totusi si o veste buna: se trateaza si cu putin efort din partea ta poti trece peste asta.
De ce sa spargi parola? Hai sa iti spun o treaba... Parola nu se sparge se fura! Pentru asta exista keyloggere suficiente: hard si soft. Tu esti dupa cum spuneam bolnava si nu vezi printre altele pericolul de a fi acuzata de violarea postei electronice fapt pentru care ai putea fi pusa sub acuzare pentru infractiunea de acces fara drept la date ori posta electronica. Pedeapsa este de la 3 luni la 3 ani. Eu te-as reclama la politie pentru asta! si as merge pana in panzele albe sa infunzi puscaria nenorocito!

| laurentiu80 a răspuns (pentru ywar):

Daca nu exista un prejudiciu nu face parnae, nici macar amenda nu va lua. Legea privind infractiunile de genul e foarte blanda, nu e ca in SUA.

| ywar a răspuns (pentru laurentiu80):

Laurentiu, dar violarea intimitatii nu e un prejudiciu? Desigur, am inteles, e vorba de un prejudiciu Material [!] dar cu cel moral ce mama dracului ne facem? E buna observatia ta, dar astfel de personaje merita batute in fiecare zi si in loc de apa sa li se dea otet! E plin pamantul de paparude care nu inteleg ca dragostea inseamna printre altele si Incredere [!]

| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
E plin youtube-ul de metode, incearcawinking!

| Chamberlin a răspuns:

Scuze dar nu e chiar frumos sa spargi parola de facebook, dar totusi o sa iti spun...
Exista un program Facebook Password Hack (il poti gasi gratuit pe google)
sau...
Poti sa dai dupa ce ii scrii adresa lui de e-mail "am uitat parola", si iti v-a aparea parola dupa ce raspunzi la o intrebare (exp: In ce oras s-a nascut mama ta? | iar tu vei scrie in ce oras s-a nascut mama lui)
funda pls.

| MonyMoniq explică (pentru Chamberlin):

Cum folosesc acel program?

| Chamberlin a răspuns (pentru MonyMoniq):

Nu prea stiu dar poti intre pe YouTube se vezi cum se foloseste big grin

| suntserios a răspuns (pentru Chamberlin):

Nici macar nu are rost sa se chinuie cu panaramele alea de programe care in 90% cazuri sunt pline de virusi

| Chamberlin a răspuns (pentru suntserios):

Sa faca ce vrea daca isi doreste sa afle parola

| Florenta16 a răspuns:

Nu prea se poate nici cu programe, nici cu tutoriale de pe youtube. Ar fi trebuit ca prietenul tau sa fii intrat de la tine din calculator pe facebook si sa isi lase acolo parola, altfel nu ai cum. Decat sa o ghicesti asa dupa preferinte si ce crezi ca ar fi pus el. Bafta si Craciun fericit!