| AlyyAlyNa a întrebat:

Bunabig grinhappy am si eu o problema.am downloadat un joc (IMVU). am auzit de el de la niste prietene.Inca nu am apucat sa intru pe el si am vazut ca pc-ul imi mergea din ce in ce mai proststraight face. in fine.sad am sters jocul din pc dar cand deschid pagina de la net.in loc sa-mi scrie google imi scrie imvu.straight face imi puteti spune cum pot scapa de asta? multumesc anticipat:X:* funda:*:X

2 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Intra in setarile browserului(depinde de care ai...la chrome gasesti in "options") si in categoria "Home page" schimba adresa url in "http://www.google.ro/".Daca folosesti mozilla: Tools ->Options->Home page...si la fel schimbi in google.ro.

| Negativu01 a răspuns:

Intra in setarile browserului si schimba pagina principala cu www.google.ro:)