| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin La plata cu ramburs pentru un colet, trebuie sa platesc inainte de a desface pachetul respectiv? Am luat de la cineva o tableta(inca o astept)si imi e frica sa nu iau teapa... crying

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

La plata cu ramburs mai intai platesti produsul abia apoi poti sa despachetezi daca e prin posta

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Cei de la curierat nu-ti da voie sa desfaci apoi sa platesti, ei nu au treaba cu ce este-n colet.

| alexs99 a răspuns:

Da,la plata cu ramburs trebuie sa platesti inainte de a desface coletul.

| EdwardTeach a răspuns:

Da, plata la ramburs se face înainte de a se deschide pachetul şi de obicei se face la poştă. Dacă iei ţeapă, data viitoare să cumperi numai de la persoane de încredere.