| 0PopaPorno a întrebat:

Maine trebuie sa trimit un colet unui prieten. Cum procedez? Pentru ca nu trebuie sa`mi dea bani pe el, adica nu e cu plata ramburs. Ce trebuie sa completez la posta si ce taxe trebuie sa platesc? Fundaa happy

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Trimite-l prin fan curier si tu vei plati doar transportul. (sau daca vrei,va plati prietenul tau) Te duci la firma de curierat, le spui ca vrei sa trimiti un colet, nutrebuie sa primesti bani pe el si ei te vor intreba daca platesti tu transportul sau prietenul tau. Iti trebuie buletinul si adresa prietenului tau.