| Nowingsangel a întrebat:

Daca am abonament de cate ori pe zi pot folosi autobuzul?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de felul abonamentului si aceasta tu o stii. La extreme poate fi cu 2 calatorii pe zi sau cu calatorii nelimitate, caz in care poti calatori de cate ori vrei intr-o zi. Cum este scrie pe fiecare abonament.

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

De cate ori vrei tu

| lpavel a răspuns:

De cate ori vrei tu! De aceea e abonament! happy

| TURCUL0001 a răspuns:

De cate ori vrea muschiul tau.

| y0nutz3ly a răspuns:

De cate ori ai nevoie big grin

| LovelySmile98 a răspuns:

Oricand depinde...eu de exemplu il pot folosi doar de luni pana vineri de la ora 8:00 pana la ora 20:00. oricum scrie pe spatele abonamentului

| DizzyRawrr a răspuns:

De cate ori vrei..deci daca ai abonament poti sa mergi si de o mie de ori, ca nu conteaza. Asta e frumusetea abonamentului laughing)

| Eu186958 a răspuns:

Pai daca ai abnomanent, nu conteaza poti calatorii cu abonamentu' pe zi de cate ori vrei!
Funda?