| anonim_4396 a întrebat:

Daca am internet acasa(prin cablu) de la romtelecom iar eu va trebui sa plec de acasa si sa iau laptopul cu mine pot sa'mi dea cei de la romtelecom un modem? Si daca da... ce se va intampla cu netul pe care nu-l folosesc? Il voi plati in continuare? Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| ZwNsv a răspuns:

Salut! in primul rand internetul tot il platesti! nu conteaza ca il folosesti sau ca nu il folosesti! Trbeuie platit obligatoriu! Poti sa mergi la un centru ROMTELECOM si sa le ceri un stick. dar va trebui sa iti faci alt abonament( si alti bani)! FUNDA?

2 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Il vei plati dar mai putin.Deoarece nu mai stai pe cablu cat timp esti in vacanta.

| bog16 a răspuns:

1.Nu se intampla nimic cu el.
2.Il platesti in continuare.