| CristinaCh a întrebat:

Buna happy vreau sa ma abonez la Romtelecom, la internet si vreau sa stiu, inainte de a apela la un consultant Romtelecom, daca primesc, la abonament, modem. Eu am laptop si il iau cu mine mai peste tot si vreau sa stiu daca netul de la Romtelecom e bun pentru situatii din astea, adica daca imi ofera modem happy multumesc happy

4 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Fuckk, spune-mi ca nu reclama cu rom rom telecom te-a facut sa iei decizia!?

| EnvyU a răspuns:

Romtelecom sux.nu face prostia asta happy eu am luat internetu de la ei doar ca sa iau un laptop, mi-a dat o chestie mica care se conecteaza la telefon si la calculator si nu stiu ce alte cacaturi, dar nu modem. mai bine iti iei un stick de la Vodafone sau Orange, e cam varza netu mobil dar e mai bun ca romtelecom

| CristinaCh explică:

Ecou : nu, nu reclama de la romtelecom m-a facut sa iau decizia asta laughing eu nu prea ma uit la tv si daca ma uit, clar nu ma auit la reclame laughing
EnvyU: am auzit ca e bun thinking dar chestia aia mica e portabila si presupun ca nu imi pica netu cand imi e lumea mai draga. gen la scoala laughing

| Ecou a răspuns (pentru CristinaCh):

Ok atunci e bine whew!