| Timofte_Emilian_1999 a întrebat:

Daca am un abonament Fluture 12 Young la Orange si plec cu el in strainatate si telefonul imi va fi deschis, se vor face costuri suplimentare? Sau daca ma suna cineva ii pot raspunde?

2 răspunsuri:
| Satann666 a răspuns:

Costurile sunt imense daca il folosesti in strainatate....si daca te suna cineva iti ia si tie din credit si persoanei respective

| Timofte_Emilian_1999 explică (pentru Satann666):

Pai tocmai
asa mi facut telefonul sa nu pot face costuri, ceva gen cartela care se reincarca automat cu minute in fiecare luna