| flinstone1994 a întrebat:

Daca e careva din Timisoara si are chef sa faca o fapta buna in seara asta, poate sa o faca spunandu-mi si mie cum ajung la "ciuperca" in calea sagului, am un interviu la unicarm si n-am nici cea mai vaga idee cum sa ajung acolo. Am inteles ca pot lua expresul 1, dar cam atat, va rog daca ma puteti ajuta, nu ezitati si va rog eu mult fiti cat mai concludenti si mai concisi, pentru ca am mai intrebat persoane si m-au bagat in ceata rau laughing. Ofer funda happy

1 răspuns:
| Larsette a răspuns:

Cel mai simplu este sa suni la taxi si sa ii spui unde vrei sa ajungi. happy