| smiley92 a întrebat:

Daca sunt programat pentru traseu cu 2 zile inainte sa imi expire dosarul pot fi probleme cum ar fi sa nu pot da examenul sau sa nu imi ajunga permisul ca imi expira dosarul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cat timp dosarul este in termenul de valabilitate, respectiv 1 an de la terminarea scolii de conducere, poti sustine proba practica, chiar daca ar fi cu o zi inainte de expirare. Cand primesti permisul de conducere nu mai are legatura cu dosarul. Ai grija si pregateste-te sa reusesti la proba practica. Succes!