| Nonono a întrebat:

De 2 zile am o problema cu pc-u. De exemplu cand ascult muzica si downlodez un film, melodia incepe sune dupa, ca un bazait. Sau cand ma uit la un film, merge parca in reluare si se aude si acolo cateodata un bazait.

Vreau sa va spun ca inainte nu aveam nici o problema cu filmele, si 1080 p daca vizionam, nu se bloca ori sa se auda bazaitul ala.

Si nici nu am vreun virusi. L-am tot curatat de praf de mai multe ori. Nimic.

Care e problema?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Mai intai de toate, sterge tot ce apartine de placa video, dupa care descarci driver robot, dai start scan si iti desbcarca driver-ul special pentru placa ta video. Daca nu functioneaza bine, nici asa, atunci, E slabita placa video.
Nu o sa mai dureaza mult si o sa isi de-a si restart din senin.
Bafta!

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Fa update la drivere, poate ai nevoie ssi de niste codecuri.
Succes!