| Nonono a întrebat:

De vreo 3-4 zile pc-ul meu parca a luat-o razna. De exemplu daca am deschis opera si google chrome, melodia de la winamp incepe sa bazaie sau sa faca ca un robot sau parca merge cu incetinitorul. Sau daca ma uit la un film, ingheata ecranul si baraie si obligat trebuie sa dau restart. Tin sa spun ca nu am vreun virus si pc-ul e curatat de praf. Inainte si un film de 1080p puteam sa vizionez si tot nu se bloca. Ce sfaturi imi da-ti?

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Sa-ti schimbi windowsu-l, ai un trojan in calculator prietene.

| Nonono explică (pentru Flaviucu):

Winsowsul l-am schimbat acu vre 2 luni.

| Flaviucu a răspuns (pentru Nonono):

Si de 3-4 zile ti-a bagat careva un trojan in calculator si se joaca cu tine