| Xlove64 a întrebat:

De aseara nu stiu ce tot are facebooku`.
De exemplu primesc o notificare..cu un like sau un comentariu, dar cand dau pe poza respectiva nu apare nimic.
Si asa se intampla de exemplu si cand cineva comenteaza la poza altcuiva, mie nu imi apare ce a scris.
Dar cand intru de pe telefon. fiind neconctata la wi-fi`u meu, imi apare.
Cum pot sa "repar" facebooku`?
Funda si vot

2 răspunsuri:
| alymitu a răspuns:

Nu poti sa il repari. Este din cauza ca facebook-ul este supra-solicitat. Unii spun ca e virus, dar nu prea cred varianta asta. Sa speram ca se va repara in maxim o saptamana. Dar stai linistita, nu doar tu patesti asta. Cred ca 90% din utilizatori li se intampla asta. Fundita?

| DianaRarinca a răspuns:

Si la mine se intampla lucruri ciudate, de exemplu cand postez niste fotografii nu imi apare albumul, dar fotografiile sunt postate si imi apar pe perete.Sunt mai multi care au probleme din astea.Cred ca este din cauza ca Facebook-ul are prea multi utilizatori
.