| 99NYC a întrebat:

De cateva zile nu mi se mai aude sunetul in casti atunci cand le bag la laptop; uneori se aude un bazait in ambele casti, dar uneori se aude perfect sunetul intr-o casca, iar in cealalata casca tot se mai aude un bazait. Am incercat vreo 3 perechi de casti deci si tot asa se intampla, deci sigur nu e de la casti. Laptop-ul meu este un DELL Vostro-A860 si am instalat pe el Windows 7 Home Premium. Din cate am inteles de prin cautarile mele pe Google, problema ar fi de la windows dar habar n-am ce sa fac, ce sa instalez chiar nu stiu. P.S. Nu am nici o problema cu sunetul atunci cand nu is conectate castile/boxele, se aude perfect.

2 răspunsuri:
| Kamikaze0150 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie... e nasol rau. Trebuie sa iti iei alte casti... Funda te rog happy

| 99NYC explică (pentru Kamikaze0150):

Am precizat ca nu are cum sa fie de la casti din ce moment am incercat 3 perechi de casti, care imi merg perfect la ipod.