| alexx102428 a întrebat:

Buna de ce mi se opreste din senin calculatorul? Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

S-a ars sursa!

| sweetys a răspuns:

Mai curata praful de prin unitate, si eu am avut aceeasi problema si mi-a zis cineva ca o data la 4-5 luni sa curat unitatea de praf.

| Romeo44 a răspuns:

Poate ca e supraincins.

| patriiiii89 a răspuns:

Pentru cateva zile scoate bateria si lasa-l doar la incarcat in timp ce faci ceva pe el.

| ale2000mi a răspuns:

Pai, exista o multime de posibilitati, de aceea, te sfatuiesc ca consulti un specialist, si in caz ca asa nu isi da seama, vorbeste cu acel specialist, sa faceti rost de cele mai posibile componente stricate, si sa le inlocuiti pe rand, caci asa va veti da seama ce e stricat, si in caz ca nici asta nu ajuta, s-ar putea sa trebuiasca sa iei o noua unitate, dar nu uita, prima data sa consulti un specialist!

| Cronic a răspuns:

Iti bazaie inainte sa se inchida? daca da inseamna ca trebuie schimbata pasta de la unitate