| anonim_4396 a întrebat:

de ce oare mi se opreste calculatorul din cand in cand. Apoi porneste din nou.

Răspuns Câştigător
| Flotzone a răspuns:

Du-te cu pc-ul la o persoana autorizata(sau ceva prieten care stie sa lucreze cu el). Problema poate fi foarte grava sau foarte mica. Asa am patit si eu si sa prajit placa de baza.
Daca nu ai defect electronic iti recomand un windows nou.winking Cu placere.

2 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Sunt mai multe cauze aici ( ori are probleme windows-ul, sau ai cv virus care til opreste si ultima se joaca careva in pc-ul tau si til oprestewinking

| anoxdox a răspuns:

Normal ca se poate are nevoie numai de ip tau si iti opreste pc cand vrea el rolling on the floor laughing daca stie rolling on the floor