| Simona_Laura_1972 a întrebat:

Buna,de ce nu se mai vad vizualizarile pe un grup Facebook? Ma puteti ajuta cu un raspuns...Am un grup si pana acum 2 zile puteam sa vad cine a vizualizat postarea ( NU CINE A DAT LIKE ) OK? Acum nu se mai vad...Multumesc

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu la ce te referi. Am observat și eu că în ultima perioadă, FB a avut mereu probleme. Zilnic pot apărea diverse erori. Eu nu mi-am putut deschide albumele, alții nu au acces la chat, unii nu au putut să își vadă lista cu prietenii adăugați recent etc
Scrie la "Raportează o problemă" (în lb engleză, bineînțeles) și a doua zi se rezolvă. Se va rezolva și dacă nu le scrii, însă nu vei ști când...

| Kaℓi a răspuns:

Doar la grupurile mici, sub 250 de membri, se vad vizualizarile. Probabil in ultimele 2 zile s-a depasit numarul de 250 si din cauza asta nu se mai vad.

| Simona_Laura_1972 explică (pentru Kaℓi):

Pffff, am inteles ..deci trebuie sa sterg din membrii? happy
Multumesc