| 拉维尼亚 a întrebat:

De cateva zile cand incerc sa postez ceva pe facebook intr-un grup mi se sterge postarea dupa primul like, ce trebuie sa fac sa nu se mai intample asta? (Scuze de categorie, dar poate aici o sa-mi raspunda cineva)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate incerci de pe alt calculator... uneori eu nu pot face ceva de pe un PC si fac pe alt PC!

| Dexter00 a răspuns:

Poate că creeatorul acelui grup îți sterge postarea, poate are ceva cu tine și în acest caz nu cred că ai ce face...winking

| 拉维尼亚 explică (pentru Dexter00):

Chiar nu are nimic cu mine, stiu asta sigur, admina grupului m-a rugat sa scriu despre ceva, si tot ea a incercat sa faca ceva ca sa ramana ce am scris

| Dexter00 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Atunci singura explicație estesurprise eroare oferită de facebook...