| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea descarca programul,, winrar,, in siguranta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Http://www.win-rar.com/start.html?&L=0 In siguranta si fara virusi ( Site-u oficial al programului )
Click Download WinRar ( unde scrie cu albastru din jos de Buy WinRar ) si astepti si o sa ti se descarce.
Succes!
Funda?! :*

8 răspunsuri:
| BitKode a răspuns:

Http://www.win-rar.com/......nload.html de aici. vezi ca sub buy scrie download. dai acolo, astepti 2 secunde apoi save as si gata.;)

Răspuns utilizator avertizat
| Valea_Robert_1998 a răspuns:

De pe google