| Leatherleader a întrebat:

De vreo saptamana, cand intru pe net mi se blocheaza browserele (google chrome, mozilla) cam din minut in minut si sta blocat cam vreo 5-10 secunde! e foarte enervant! Oare de la ce sa fie? pana acum a mers perfect! Dau Funda daca ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Sarcasticu a răspuns:

Curăță regiștrii, curăță memoria cache, curăță istoricul. Și o să-ți meargă mai bine. happy

| Leatherleader explică (pentru Sarcasticu):

Am curatat tot dar tot asa merge... sad

| Sarcasticu a răspuns (pentru Leatherleader):

Atunci încearcă să cureți memoria cache de la RAM-i. Îți recomand System Mechanic. Are mai multe utilități și este un program foarte bun.

| Leatherleader explică (pentru Sarcasticu):

Ms pentru raspuns! eu folosesc Advanced System Care care are un program Smart RAM dar o sa incerc si cu System Mechanic!