| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci am alta problema acumlaughing am pierdut o cartela cosmote si imi placea nr care il aveam exista vreo sansa ca intr-un magazin cosmote sa imi recuperez numarul funda cui imi explica si mie cum sta treaba

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca ai avut cartela nominalizata. Adica daca a fost pe abonament si a fost scrisa in baza de date a firmei Cosmote. Daca este preplatita nu poti bloca o cartela pe baza cuvantului ca a fost a ta.