| Jolley a întrebat:

Deci : Am loat locul trei 3 la olimpiada judeteana si doamna a zis sa fac o cerere pentru bursa de merit, dar habar nu am ce trebuie sa scriu in ea imi puteti arata va rogg un model, si cine o scrie eu sau un parinte? Multumesc mult! Un raspuns rapid va rog ca maine trebuie sa o dau! Multumesc mult! Dau fµnditzà!

Răspuns Câştigător
| BrD a răspuns:

Pai fugi la secretariatul scolii si ia de acolo tot ce iti trebuie

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Mai mult ca sigur nu ai "loat" premiu la olimpiada de Limba Romana.

| Jolley explică (pentru AxelBv):

Nu,nu l-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În mod normal tot diriginta trebuie să te ajute în formularea cererii.
În centrul paginii scrii Cerere, după care cu alineat Subsemnata (cum te cheamă pe tine, adresa de domiciliu), elevă la școala (denumirea școlii), în clasa ... prin prezenta cerere vă rog să-mi aprobați înscrierea pentru bursa de merit din cadrul Fundație Dinu Patriciu deoarece întrunesc condițiile necesare obținerii acesteia (aici trebuie să te informezi care sunt condițiile de obținere a bursei!).
Dacă îți cere o situație a notelor atașezi le cerere și acel document care îl specifici și în cerere (... La prezenta cerere atașez și documentul x, y, z, etc.).
Mai multe detalii trebuie să le pui cap la cap cu diriginta și secretariatul școlii cu toate cele necesare.
Mult succes.
Pa, pa.

| Jolley explică (pentru anonim_4396):

Eu nu ma inscriu la fundatia dinu patriciu laughing))))) Nu mai copiati uni de la alti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jolley):

Nu am spus ca te inscrii la dinu patriciu.el trebuie sa iti dea aprobarea(asa mi-a spus diriga)thinking