| Anq209 a întrebat:

Buna! Deci..am o pagina de 3.100 like-uri(aproximativ) si sunt content creator de o luna, dar ma inteleg foarte bine cu managerul. Faza e ca cateva admine nu prea ma plac si mi-au sters din albume...ce sa fac? Funda
Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Desigur :* da-mi funda te rog laughing

2 răspunsuri:
| DandYgiRL18 a răspuns:

Am fost admina la Colorful dreams. Sunt, dar nu mai postez. Cu siguranta sun geloase pe tine. Vorbeste cu manageritza si explica-i ca tu muncesti si ele iti sterg albumele. Si daca vrei intreaba-le chiar pe perete de ce le sterg ca sa le faci de cacao laughing.

| Anq209 explică (pentru DandYgiRL18):

Am facut...managera nu e pe mess, dar o voi anunta.DA, sunt geloase.Sunt admina la Ca la 14 ani :X, poate arunci o privire, un likebatting eyelashes

| DandYgiRL18 a răspuns (pentru Anq209):

Desigur :* da-mi funda te rog laughing