| AdelaDiana a întrebat:

deci am un telefon smartfone samsung, mi-am cumparat mgb pentru internet ca sa folosesc internetul si de pe telefonul mobil, am stta azi toata ziua pe net, mai am mgb dar cind vreau sa intru imi scrie DNS failed, prietena mea cea mai buna are acelasi telefon ca mine, foloseste si ea netul dar nu ma poate sfatui cu nimic k nu a intimpinat asa agreutati.

Scz de categorie, dar am nevoie de ajutor si asta e cea mai vizitata

1 răspuns:
| wizopo2 a răspuns:

Vad ca nu e din moment ce nu ti-a raspuns nimeni