| tony10 a întrebat:

Deci cand intru pe ConQUIZtador deci intru dau inceperea jocului stau sa se incarce si dupa aia imi apare :Comanda eronata Cod :11 Pseudonim gresit sau parola incorecta. Ce sa fac ca nu rezist o zi macar fara ConQUIZtador

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Koenigsegg a răspuns:

Nu este adevarat madalina. si eu am patit si nu tine de asta.deoarece am vrut sa joc cu un prieten si am intrat amandoi odata si ne-a aparut aceiasi chestie. mi-am scris si rescris parola de vreo 4 5 ori si nu mergea. ASTA REZULTA CA EROAREA E DIN CAUZA STE-ULUI