| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna deci mi s-a intamplat si mie faza cu virusul care schimba statusul numai pot toti prietenii mei din lista ma intrebau flory ce ai la status eu nu am observat pentru ca ma uitam la un film cand am vazut am ramas uimita cum as putea pe viitor sa nu mi se mai intample asa ceva?

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Deci programul ala e preocuparea tuturor astazi.
Preferences>Ignore list>Ignore anyone who it not in my yahoo list si Apply si Ok.Pentru ca,atunci cand ti se schimba statusul, apare ca si cum cineva ar vorbi cu tine, cine pe care nu-l ai in lista.

| claudiuxs a răspuns:

Http://blog.xd3sign.ro/......singur-wtf si mie mi s-a intamplat, si multora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa CTRL+Shift+P mergi la "Ignore List" si bifeaza "Ignore anyone who is not on my YM list"...