| gune10 a întrebat:

Deci toate pictogramele mele de pe desktop au aceiasi culoare alba,chesti s-a intamplat brusc cand am vrut sa intru intr-un joc, Am incercat sa le iau din C/program files dar nu le pot porni nu le pot face nimic
Intrebarea mea este pot sa le readuc la normal?
Si ce am facut gresit? Funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UnNumeMic a răspuns:

Este posibil ca in PC-ul tau sa fi patruns un virus.Incearca sa stergi programul care are virusul repectiv. daca nu merge o solutie ar fi reinstalara windous-ului. Sper sa iti fiu de ajutor.

| gune10 explică (pentru UnNumeMic):

Da ai dreptate singura solutie e re-instalarea windows-ului, oricum am sters am dezinstalat jocul, dar degeaba.

1 răspuns: