| Marin_Ion_1996 a întrebat:

Am o problema cu cu monitor de la Samsung pe ecran undeva in partea de sus imi apare o dunga de culoare albastru inchis dar cand intru pe o pagina de culoare alba dunga se face roz, iar cand deschid o poza imi apare pe ea contraste de verde, roz... si pictogramele de pe desktop se vad putin blurate ( in ceata ) Va rog urgent sa ma ajutari cu un raspuns!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Altul, urgent!

| Marin_Ion_1996 explică (pentru K0sti):

Pai de ce urgent? momenan nu sat prea bine financiar, se poate intamlpa ceva daca il las asa?

| K0sti a răspuns (pentru Marin_Ion_1996):

Pai tu ai zis urgent! Se pot intampla multe, depinde de "noroc"!